E-mail & SuliXerver

Üdvözlet



Névnap

Tehetséges tanulóink

Tehetséges Tanulók Fogadása 
2012. június 14.„Alattam a föld, felettem az ég, bennem a létra.” A 2012-es tanévben 170 szorgalmas kisdiák meghívóján állt ez az idézet tanáraik sikeres felkészítő munkájának köszönhetően. 
DiákHelyezésVersenyFelkészítő tanár
Czeczon Soma 1.amegyei VIII.Bendegúz magyarRejtő Pálné
Bendl Árpád 1.bországos különdíjVíz világnapja rajzpályázatGyarmathyné Galambos Ibolya
Knauz Gabriella 2.avárosi I.Olimpiai rajzversenySomogyi Ambrusné
Bata Anasztázia 2.avárosi IX.Városi szövegértő versenyKluiber Andrea
Horváth Vivien 3.avárosi III.Szépen szóló versmondó v.Király Henriette
 megyei XV.Holenda B. matematikaCsukásné Paulovics Éva
Káldy Bence 3.amegyei XV.Zrínyi Ilona matematika v.
Kalmár L. matematika v. megyei fordulójába továbbjutott
Csukásné Paulovics Éva
Nagy Krisztián 4.bterületi VI.Bendegúz magyarHódyné Mészáros Kornélia
 megyei V.Bendegúz magyar 
 területi VI.Gerencsér Éva magyar nyelvi tanulmányi v. 
Huber Hanna 4.bterületi I.Gerencsér Éva magyar nyelvi tanulmányi v. 
Rigó Balázs 3.a / Huber Hanna 4.b/ Nagy Krisztián 4.bvárosi V.Olvasni Jó! show csapatverseny 
Szabó Melinda 4.bterületi III.Gerencsér Éva magyar nyelvi tanulmányi v. 
 városi I.Olvasni Jó! show egyéni v. 
 városi VI.Magyar Nyelvismerő v. 
 megyei VI.Öveges Kálmán Komplex Anyanyelvi Verseny 
Villám Péter 4.bvárosi II.Olvasni Jó! show egyéni v. 
Nagy Dorka Napsugár 4.bvárosi II.Betűfalók figyelem! című könyvajánló pályázat 
Jóna Edina 3.cvárosi II.Német szépkiejtési v.Magassyné Szabó Adrienn
Bojtor Dávid 8.cvárosi IV.Szövegértési versenyJeneyné Ihász Ilona
Pap Dominika 8.cvárosi VI.Szövegértési verseny 
Herenkovics Aurél 6.cvárosi I.Szövegértési versenyKiss Gáborné
Szabó Enikő 8.dvárosi II.Szövegértési verseny 
Boglári Szilárd 5.cmegyei III.Éltes Mátyás vers-és prózamondó v. 
Herenkovics Márk 6.cmegyei VII.Nyelvész Országos Anyanyelvi v. megyei fordulóKiss Gáborné
 országos IX.Arany János Országos Anyanyelvi v. országos forduló Budapesten 
Herenkovics Márk/
Herenkovics Aurél / Szabó Enikő 8.d/
Kovács Richárd 5.b
országos III.Kele Napja/Fekete István Iskolák országos versenye(Szob)
Ki tud többet Fekete Istvánról? csapatverseny
Kiss Gáborné/
Richnovskyné Mosonyi Katalin
Barát Veronika 8.aországos III.Kele Napja novellaíró pályázatRichnovskyné Mosonyi Katalin
Babayigit Kevin 5.smegyei VII.Nyelvész Országos Anyanyelvi v. megyei forduló 
Gy. Kovács Barnabás 7.sországos II.Kele Napja fotópályázatHorváth Józsefné
8.b:Tóth Glória,
Tóth Vanda,
Szalay Veronika, Czirák Brigitta,Sipos Tünde,Beke Bianka
városi I.Olimpiatörténeti vetélkedőDr. Konczosné Schaffer Ildikó
7.a: Nagy Patrik, Piller Krisztián, Zelles Tamásvárosi IV.Várostörténeti vetélkedő 
Szabados Zsolt 8.akistérségi I.Kistérségi (város és környéke) természetismereti versenyFieglerné Klics Gabriella
Zelles Tamás 7.akistérségi IV.  
Takács Gábor 6.akistérségi II.  
Kovács Richárd 5.bkistérségi III.  
Herenkovics Márk 6.ckistérségi V.  
Papp Ádám 7.bkistérségi I.Természetismereti versenyBíró Lajosné
Kokas Eszter 8.bkistérségi VII.  
Stuksza Gábor 7.bkistérségi III.  
 városi III.Winter Ernő fizika versenyMészáros Tiborné
Domonkos Bencevárosi I.Alapműveleti matematikav. 
Hima Róbert 7.cvárosi V.Alapműveleti városi matematika v.Mészáros Tiborné
Torma Szilárd 5.cvárosi III.(Balassi Iskola)Édesné Joó Mária
Boglári Szilárd 5.cvárosi IV.  
Kardos Dzsenifer 6.dvárosi II. Liszkainé Papp Etelka
Bendli Márk 5.bvárosi VI.  
Vincze Gáspárvárosi II.  
 megyei  IV.Zrínyi Ilona matematika verseny 
 megyei XIII.Alapműveleti megyei  matematika v.
(Kölcsey Iskola)
 
 megyei XII.Kalmár László matematika v. 
Kokas Eszter 8.bmegyei VII.Kalmár László matematika v.Kántorné Polcsik Tünde
Németh Ferenc 8.bmegyei XIII.Alapművelet megyei matematika v. 
Tök Zsuzsa Kinga 6.bmegyei XII.Alapműveleti megyei matematika v. 
Tök Zsuzsa Kinga,Dunszt Ágoston,Stuksza Gábor, Papp Ádámmegyei II.Heuréka rejtvényfejtő csapatversenyKántorné Polcsik Tünde/
Bischof Anna
Papp Ádám 7.bmegyei XI.Kalmár László megyei matematika v.Bischof Anna
 megyei XV.Alapműveleti megyei matematika v. 
Stuksza Gábor 7.bmegyei X.Kalmár László matematika v. 
 megyei VIII.Alapműveleti megyei matematika v. 
Herenkovics Aurél 6.cvárosi I.Alapműveleti városi matematika v. 
Horváth Roland 7.svárosi II.  
Boráros Tünde 7.svárosi VI.  
Nyakas Martin 7.smegyei XI.Kalmár László matematika v. 
 megyei III.Alapműveleti megyei matematika v. 
Herenkovics Márk 6.c megyei XVII.  
Menyhárt Vivien 7.a
Schatz Krisztián 8.b
megyei I.Német nyelvi pályázatOláhné Szabó Edit
Németh Ferenc 8.bkistérségi IV.Német nyelvi verseny 
Sipos Enikő 8.bkistérségi IX.  
Horváth Emil 6.smegyei I.Oxford megyei angol nyelvhelyességi versenyRigóné Szabó Ágnes
Szabó Bence 6.smegyei III.  
 megyei VII.Megyei Angol Nyelvhelyességi verseny- különdíj 
Csiba Zoltán 6.smegyei I.Megyei Angol Prózamondó v. 
Auer Bence 6.smegyei II.  
Papp Ádám/Stuksza Gábor/Szücs Andrásvárosi III.Városi Angol országismereti v. (Kölcsey Iskola-Skócia) 
7.bvárosi IV.Városi Angol országismereti v. (Móra-Nagy Britannia) 
Boros Klaudia/
Madár Alexandra
/Sandl Tímea 7.b
városi VI.Városi Angol országismereti v. (Móra-Nagy Britannia) 
7.b: Boros Klaudia,Lipták Loretta,Madár Alexandra,Major Ramóna,Sandl Tímea,Szücs András,Varga Benceregionális VI.Regionális angol prózamondó verseny (Táncsics M. Gimnázium-Kisbér)-
angol nyelvi színdarab
 
7.s: Borbély Bianka,
Dékány Roland,
Fülöp Attila,Horváth Dávid,Horváth Dóra, Horváth Roland,
Takács Emese
regionális X.  
Mészáros Marcell 7.bregionális IX.vers kategória 
6.s: Detrik Milán,
Fehérvári Martin,
Gyurákovics Erik,
Kiss Donát Ábel
megyei III.Oxford országos angol project verseny
„A kedvenc olimpiai sportágam”
 
6.s: Bagó Bonifác,
Csiba Zoltán,Horváth Emil, Fekete Tamás
megyei VI.  
5.b: Kovács Richárd, Szabó Martinmegyei VII.(országos döntőbe jutottak) 
6.s:Horváth Csanád,
Nagy Tamás,Jakab Gábor,Szabó Bence
megyei VIII.Oxford országos angol project versenyRigóné Szabó Ágnes
Weiszmann Shirley 8.bregionális IV.Regionális angol prózamondó verseny- versKissné Kovács Ágnes
Katonai Rebeka
Császár Lilla 8.b
regionális V.ének kategória 
Czirák Brigitta,Tóth Glória,Tóth Vandavárosi IV.Városi Angol országismereti v. (Kölcsey Iskola-Skócia) 
6.b: Tóth Rebeka,
Tök Zsuzsa Kinga,
Töröcsik Viktória
megyei II.Oxford országos angol project verseny 
7.s: Koncsag Martin,
Kelemen Bálint
megyei X.  
8.a: Maricsek Milán, Szalma Dániel, Szilvás RichárdvárosiVárosi Angol országismereti v. (Móra-Nagy Britannia) 
Babayigit Kevin,
Gelencsér Márton,Nagy Zalán,Sárközi Richárd, Beke Boldizsár,Kónya Kristóf,Kovács Bálint,Krén Bálint,
Káldy Bence,Varga Marcell,Vayer Gábor
városi II.  megyei I.
országos III.
Futsal
II.korcsoport  Diákolimpia
Kovács Béla
7.s-Zimonyi Dániel,Androsch André,Gere Zoltán,Fülöp Attila,Szakács Marcell
6.s-Bagó Bonifác,
Czégány Bence
Czulák Attila,Detrik Milán Fehérvári Martin,Fekete Tamás,Gyurákovics Erik,Horváth Emil,Lukácsi Milán,Madarász Martin,Markó Patrik
Nagy Tamás,Novák Krisztofer,Sándor Károly,Szabó Bence
 városi II. városi I.
megyei I.
 Futsal
III.korcsoport:Diákolimpia
 
 Szalai Ádám,Sárossy Dániel,Béres László, Frikton Dominik,Végh Tibor, Végh Bence,Urbán Richárd,Kálmán Szilárd,Ködmön Zoltánvárosi I.
megyei I.
országos II.
városi I.
megyei I.
országos elődöntő II.
Futsal
IV. korcsoportDiákolimpia
 
Czvelka Lili,Gere Vanessza,Menyhárt Vivien, Nagy Barbara,Neher Mónika,Pali Dóra,Sárközi Petra,Zemann Veronikaalapfokú bajnokság II.
városi  II.
megyei III.
Röplabda
IV.korcsoport-lányDiákolimpia
Fieglerné Klics Gabriella
Korsós Dániel,Dóka Márk, Dóka Martin,Dömötör Márk,Józsa Krisztián,Kovács Máté,Piller Krisztián,Szántó Zsolt,Zelles Tamásalapfokú bajnokság I.városi  I.
megyei I.
országos elődöntő III.
Röplabda
IV.korcsoport-fiúDiákolimpia
 
Bedő Patrik,Gerlach Ákos,Kertay Szabolcs,Lakatos Adrián,Piller Richárd,Videmann Attila városi II.
Megyei III.
Röplabda
III.korcsoport-fiú
Diákolimpia
 
Boráros Tünde,Borbély Bianka,Czirák Brigitta,Horváth Dóra,Kerpics Elvira,Lerner Evelin,Lerner Vivien,Sándor Anna,Sipos Tünde,Szabó Nikolett,Takács Emese városi III.Kosárlabda
IV. korcsoport
Piszker Tibor
Gábris Viktória,Kerpics Elvira,Lerner Vivien, Mészáros Dorina, Rozsovits Renáta,Sándor Anna,Szabó Nikolett Szémann Kincső,
Tóth Tilla
városi IV.városi II.városi III.III. korcsoportMóra kupaKovács kupa 
Germuska Maja, Mészáros Dorina, Szabó Kinga, Szémann Kincső, Czvelka Liza,Dobrádi Dézi Pénzes Alíz,Stuksza Nikolett,Szép Viktória Szilágyi Rebeka,Schwartz Dorina,Weisz Regina Kovács Dorina,Tar Viktória,Istenes Elizaterületi V.Kenguru kupa 
Czvelka Lili 7.amegyei I.
országos I.
Kötélugrás
egyéni
Király Henriette
Menyhárt Vivien 7.amegyei II.
országos III.IV.
egyéni
formációs csapatv.
 
Menyhárt VivienV.gyorsaságiKirály Henriette
Czvelka Liza 4.amegyei II.
országos 4.
egyéni
formációs csapatv.
 
Császár Petra 4.bmegyei I. országos II.
országos IV.
egyéniformációs csapatv. 
Szabó Kinga 4.amegyei I. országos II.
országos IV.
egyéniformációs csapatv. 
Bogdán Réka 2.bmegyei I. országos II.IV.egyéni 
Szémann Kincső 4.amegyei III.egyéni 
Nagy Dóra 1.bmegyei II.  
Kasza Bettina 1.bmegyei III.  
Bognár Alexandra 7.amegyei IV.  
Nagy Petra 2.amegyei IV.  
Germuska Maja 4.amegyei IV.  
Mészáros Dorina 4.amegyei V.  
Ez az oldal e107 portál rendszert használ, és a GNU GPL licensz alatt lett kiadva.